Piątek – Dzień Otwarty Szkoły :-)

Piątek, był DNIEM OTWARTYM w naszej szkole. Przybyli do nas najmilsi goście z zaprzyjaźnionych przedszkoli. Czekało na nich wiele atrakcji i niespodzianek. Było muzycznie, bajkowo i tanecznie. W sali gimnastycznej dzieci mogły pograć w piłkę, unihokeja, sprawdzić się na torze przeszkód oraz poskakać na dmuchanym zamku. Były zabawy językowe, ciekawe eksperymenty oraz pokazy tańców w wykonaniu naszych najmłodszych uczniów. Jednym słowem – dla każdego coś miłego. Wszyscy świetnie się bawili. Na zakończenie pobytu w naszej szkole czekał na gości poczęstunek. W tym czasie rodzice mieli okazję zwiedzić szkołę, poznać nasze zaplecze, porozmawiać z nauczycielami i uzyskać wyczerpujące informacje odnośnie przyszłej edukacji dziecka w szkole. Mam nadzieję, że we wrześniu znowu się spotkamy w tym samym gronie. Do zobaczenia 🙂