Oliwia z 8B – Mistrzyni Europy

12-13 LISTOPADA 2022 miało miejsce wyjątkowe sportowe widowisko – zawody IX Grand Prix Fitness – European Championship FITNESS DANCE, FITNESS SHOW, ACROBATIC SHOW, które odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFIS w Gdańsku, organizowanym przez Prezes Polskiej Federacji Fitness Sportowego oraz Mistrzyni Świata Fitness Aleksandrę Kobielak wraz z Akademią Fitness Sportowego.
Głównym Partnerem wydarzenia było MIASTO GDAŃSK. Łącznie na scenie zaprezentowało się ponad 250 zawodników z klubów z całej Polski oraz ze Słowacji.
Olivia Kopczyńska z klasy 8B zdobyła I miejsce🏆🥇i tym samym tytuł Mistrzyni Europy, polepszając wynik z zeszłego roku (II miejsce) w najtrudniejszej kategorii t.j. ACROBATIC SHOW do lat 13.
W tych zawodach brała udział też Karina Lindenau z 7A i zajęła III miejsce, też w ACROBATIC SHOW, do lat 12. Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!!!