Dzieje się u nas tak dużo, że aż zakrzywiamy czasoprzestrzeń! Nasze dni w Zakopanem były wypełnione przygodami po brzegi.
W środę razem z przewodnikiem zdobyliśmy Halę Gąsienicową i dotarliśmy do schroniska Murowaniec, podziwiając po drodze niesamowitą górską przyrodę. Wieczorem przyszedł czas na zasłużoną regenerację w Termach Zakopiańskich. Ogromne podziękowania dla Urzędu Miasta Zakopane za możliwość skorzystania z wodnych atrakcji!
W czwartek kolejny dzień i kolejne zachwyty. Spacerowaliśmy malowniczą Doliną Kościeliską i odważnie wkroczyliśmy do tajemniczego Wąwozu Kraków ⛰️♂️ Na koniec dnia wjechaliśmy kolejką na Gubałówkę, skąd podziwialiśmy genialną panoramę Tatr. Widok na długo zostanie w naszej pamięci!
Ostatni dzień, piątek rozpoczęliśmy od zajęć w Centrum Edukacji Przyrodniczej – dziękujemy Urzędowi Miasta Zakopane za zaproszenie. Następnie odwiedziliśmy naszą szkołę partnerską – SP1 im. Heleny Marusarzówny w Zakopanem, gdzie podziwialiśmy tradycyjne stroje i pokaz tańca ludowego! Wisienką na torcie było oficjalne spotkanie z Wiceburmistrz Miasta – panią Iwoną Grzebyk-Dulak oraz panią Agatą Pacelt-Mikler, Inspektor ds. miast partnerskich.
Wracamy z głowami pełnymi wspomnień. Pozdrawiamy z trasy!






