Mistrzostwa Sopotu Szkół Podstawowych w Mini Piłkę Ręczną – chłopców i dziewcząt …

6 i 7 marca 2012 w SP nr 2 odbyły się Mistrzostwa Sopotu Szkół Podstawowych w mini piłkę ręczną dziewcząt i chłopców.  Do rozgrywek przystąpiło pięć szkół sopockich. Poziom był bardzo wyrównany. Niestety, nasi zawodnicy zajęli czwarte miejsce i do szkoły wrócili bez pucharu. Życzymy im, by porażka nie zniechęciła ich do dalszej pracy a wytrwałość w uczęszczaniu na treningi, na pewno zaowocuje w przyszłości sukcesem.  

no images were found

Lista zawodników:

Dziewczęta – 1. Celej Natalia 6c, 2. Chaberska Weronika 6b, 3. Richert Paulina 6b,4. Jakubiec Paulina 6b,5. Ucińska Anna 6b,6. Ziółkowska Emilia (B),7. Kełpińka Julia 6a,8. Ola Danielak 5c, 9.Bistram Ines 5c, 10.Lebek Klaudia 6b, 11.Radomska Paulina 5c,12.Rynkowska Julia 5a (B), 13.Walkiewicz Patrycja 5c, 14. Kwit Maria 6b