Mistrzostwa Sopotu Szkół Podstawowych dziewcząt i chłopców w TAG RUGBY

4 kwietnia 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Tag Rugby. Do rozgrywek zgłosiły się 4 reprezentacje chłopców i dziewcząt z sopockich szkół podstawowych. Grano systemem „każdy z każdym”. Nasza reprezentacja zdobyła tytuł Mistrza Sopotu. Wiedziałam, że wygracie! Gratulacje, tak trzymać 🙂

Nagrodami były dyplomy dla każdej ze szkół oraz każdego uczestnika. Statuetki dla zwycięzców. Wyróżniono także najlepszego zawodnika i zawodniczkę. Sponsorem nagród dla zwycięzców był TREFL SOPOT, który ufundował puzzle.

Skład naszej reprezentacji: Wiszniewski Mikołaj, Szablewski Mikołaj, Kaczorowska Ines, Zambrzycki Bartosz, Padyjasek Łukasz, Gacki Oliwier, Krzywicka Ida, Nurek Kacper, Żukowski Oliwier/

[zobacz więcej zdjęć]