Konkurs origami „Magia papieru”

Wielkie brawa dla naszych zwycięzców międzyszkolnego konkursu origami „Magia papieru”! ✨

I miejsce – Anna Piankowska
III miejsce – Witold Kucko
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za kreatywność, zaangażowanie oraz zainteresowanie konkursem.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!