Kolorowo na wiosnę

Najbliższy czwartek zapowiada się w naszej szkole bardzo kolorowo. Z okazji pierwszego Dnia Wiosny Samorząd Uczniowski klas 4-6 organizuje DZIEŃ KOLORÓW. Każdej klasie przypisany został losowo kolor. Będzie fantastycznie, jeśli znajdziecie w swojej szafie choć drobny element ubioru w tym kolorze. Może czerwona czapka, zielona chusta, żółte skarpetki itp. Pamiętajcie, że ważna kreatywność i radosne podejście do tematu Tak więc:
KLASY 4- ubierają się na CZERWONO
KLASY 5- ubierają się na ŻÓŁTO
KLASY 6- ubierają się na NIEBIESKO
KLASY 7- ubierają się na BIAŁO
KLASY 8- ubierają na ZIELONO.
Do udziału zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-8 oraz nauczycieli.
Dla każdej osoby ubranej na odpowiedni kolor będzie czekać mała, ale miła niespodzianka.
Do zobaczenia w czwartek! Samorząd Uczniowski 🙂