I Ogólnoszkolny Turniej Cheerleaders

Dzisiaj, 13 maja o godz. 11.40 w sali gimnastycznej odbył się I Ogólnoszkolny Turniej Cheerleaders. Za stolikiem sędziowskim zasiadła p. Barbara Wichowska, p. Barbara Stachowska, p. A. Chachulska oraz p. M. Karnowska. O sprzęt i prawidłowe nagłośnienie zadbał p. M. Suchcicki a imprezę zorganizowała i poprowadziła G. Koniarek.

Do konkursu zgłosiło się pięć grup tanecznych, które wystąpiło z programem przygotowanym przez siebie. Niektóre zespoły oprócz układu tanecznego zaprezentowało również wspaniałe stroje przygotowane specjalnie na tę okazję. Izabela Grunowska uczennica klasy 5c, dzięki której zrodził się pomysł dzisiejszego spotkania wystąpiła w poza turniejowym pokazie solowym. Wszystkim dziewczynom należą się duże brawa i gratulacje zwyciężczyniom konkursu.

Do zobaczenia w przyszłym roku:D

Plik do pobraniaregulamin cheerleaders

Więcej zdjęć znajdziecie w fotogalerii – zapraszam:) Przy okazji zwracam się z prośbą do rodziców, którzy robili zdjęcia swoim pociechom. Przyślijcie je proszę na adres koniarek@sp9.pl Z góry dziękuję – Grażyna Koniarek.