Gratulacje dla chłopców reprezentujących naszą szkołę.

Gratulacje dla chłopców reprezentujących naszą szkołę w turnieju o Puchar Tymbarka. Drużyna Sopociaków U10 zdobyła 2 miejsce , natomiast drużyna U12 miejsce 1 i już 6 maja będzie reprezentowała Sopot w rozgrywkach wojewódzkich.