Dzień Niepodległości

6 i 7 listopada w naszej szkole uroczyście obchodzono Dzień Niepodległości. W czwartek 6 listopada o godz. 17.00 odbyła się wieczornica. Zaproszeni goście mogli obejrzeć i wysłuchać program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy VI c pod kierunkiem wychowawczyni p. Małgorzaty Sokołowskiej. Spotkaniu towarzyszyła oprawa muzyczna w wykonaniu szkolnego chóru prowadzonego przez nauczycielkę muzyki p. Alicję Chachulską – wszyscy razem śpiewaliśmy patriotyczne piosenki. Wzruszający nastrój został osiągnięty również dzięki wysiłkowi p. Barbary Stachowskiej, która stworzyła piękną scenografię.
Następnego dnia rano klasy I-III spotkały się z „Panią Muzyką”. Tematem spotkania były polskie pieśni patriotyczne i żołnierskie począwszy od tych najdawniejszych („Bogarodzica”) i tych najbardziej znanych („Warszawianka”) i popularnych („Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie”).
Po tym spotkaniu uczniowie klas IV-VI wzięli udział w uroczystym apelu z okazji Dnia Niepodległości, na którym zestal zaprezentowany program przedstawiony poprzedniego dnia na wieczornicy.
Dyrekcja szkoły bardzo dziękuje wszystkim, którzy z zaangażowaniem przygotowali obchody naszego najważniejszego święta państwowego.

Poranek muzyczny

dz-n niepodl (21) dz-n niepodl (1) dz-n niepodl (5) dz-n niepodl (17)

Apel

apel (1) apel (7) apel (8) apel (5)

Wieczornica

wieczornica (12) wieczornica (2) wieczornica (10) wieczornica (7)

[Zobacz więcejzapraszam do fotogalerii…]