Festyn integracyjny „Brodwino od nowa” …

Festyn w ramach Europejskiego Dnia Sąsiada.
Już po raz piąty nasza szkoła współorganizowała osiedlowy festyn na Brodwinie. Dopisała pogoda, nie brakowało chętnych, którzy mogli wziąć udział w zajęciach plastycznych, konkurencjach sportowych, posłuchać gawędy o ptakach chronionych, wymienić się książką, czy okazyjnie nabyć coś na „pchlim targu”. Było wesoło i kolorowo. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu imprezy: dzieciom, rodzicom, nauczycielom, wolontariuszom i Panom z Pomorskiego Towarzystwa Miłośników Kolei Żelaznych i Sopockiego Klubu Modelarzy Kolejowych. Do zobaczenia za rok ! cheeky
Dziękujemy również dzieciom z klasy VI b i VI c za zorganizowanie akcji sprzedaży ciast na operację dla Małgosi. 

Fotorelacja:

no images were found