Archiwum klasy c/rocznik 98

🙄 5cwychowawca – Alicja Chachulska

Uczniowie:

1. Balandowski Oliwier 2. Bielańska Patrycja 3. Demko Dawid Marek 4. Formela Weronika Paula 5. Kaleta Damian Filip 6. Kędzierzawska Aleksandra 7. Kozłowski Tomasz Jarosław 8. Lenarczyk Monika 9. Lip Adam Ryszard 10. Łuciuk Dominika Katarzyna 11. Norton Sandra Eliza 12. Piątkowski Michał Teofil 13. Piwowarska Agata Anita 14. Rojda Artur Bronisław 15. Samulska Julia Sylwia 16. Stiller Marek Mikołaj 17. Strugalski Tomasz 18. Surowiec Sebastian Adam 19. Śliżewski Filip Adrian 20. Trzyna Jakub Jan 21. Wdowiak Weronika Anna 22. Wiśniewski Jakub Marcin 23. Własów Michał Henryk

😀 Archiwum 4c – wychowawca – Alicja Chachulska

Uczniowie:

Balandowski Oliwier, Bielańska Patrycja, Demko Dawid, Formela Weronika, Kaleta Damian, Kędzierzawska Aleksandra, Kozłowski Tomasz, Lenarczyk Monika, Lip Adam, Łuciuk Dominika, Norton Sandra, Orłowski Mateusz, Piątkowski Michał, Piwowarska Agata, Rojda Artur, Samulska Julia
Stiller Marek, Strugalski Tomasz, Surowiec Sebastian, Śliżewski Filip, Trzyna Jakub, Wdowiak Weronika, Wiśniewski Jakub, Własów Michał

😆 Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego

[Zobacz zdjęcia …]

😛 Lekcja historii

[Zobacz zdjęcia …]

😀 Archiwum 3c – wychowawca – Grażyna Królikowska