Archiwum klasy b/rocznik 98

Wychowawca Marta Koluszko

Uczniowie:

Bistuła Małgorzata Alicja, Burda Janusz Michał, Burek Oskar Andrzej, Cichocka Julia Stefania, Cyperska Sara Barbara, Dąbrowska Katarzyna Maria, Dominiak Karolina Agnieszka, Gacki Rafał Patryk, Geppert Michał Jerzy, Głuszkiewicz Lena Anna, Guzik Kacper Mirosław, Jerchewicz Mateusz Michał, Kammer Łukasz, Kapuścińska Dominika Maja, Kaszuba Agnieszka Beata, Kaszubska Zofia Antonina, Kękus Ewelina Joanna, Klimaszewski Jakub Łukasz, Kowalczyk Dorota Małgorzata, Magdzińska Laura Patrycja, Seklecka Sława Joanna, Śliwicka Zuzanna

Aktualności:

wrzesień

  • Dnia 18.09.2009 r. klasa V „b”, pod opieką pani Marty Koluszko i pana Lecha Openchowskiego, uczestniczyła w festynie ekologicznym z okazji akcji „Sprzątania Świata” w Ogródku Jordanowskim przy ul. Armii Krajowej w Sopocie.

Uczniowie wzięli udział w konkurencjach sportowych, za które zostali nagrodzeni. Po konkursach odbył się piknik.

  • W dniach 10-11.09.2009r. uczniowie klasy V „b” i VI „a”, wraz z wychowawcami i opiekunami, udali się na szkolną wycieczkę do Zielonej Szkoły, do „Leśnego Schroniska Łowców Przygód” w Porzeczu.

Na miejscu przywitali nas instruktorzy, którzy zadbali o to, żeby nikt, w czasie trwania biwaku, nie miał czasu na nudę. Te dwa dni to czas pełen zabaw i kolejnych zadań, które pozwoliły nie tylko na sprawdzenie swoich możliwości, ale również na stawienie czoła swoim lękom i obawom. I mimo, że na początku niektórym z nas nie do pokonania wydawały się podchody nocne czy też wspinanie się po linie, czy po ścianie wspinaczkowej, to zadania te zaliczyli wszyscy. Dlatego wśród nas nie ma przegranych, są tylko sami zwycięzcy.

Czas biwaku, to dwa niezapomniane dni, które na długo pozostaną w pamięci zarówno uczniom, jak i nauczycielom, do których miło będzie sięgać pamięcią i miło wspominać.

A może w przyszłości uda nam się powtórzyć taką wycieczkę?

no images were found

😀 Archiwum 4 b

Uczniowie:

Bistuła Małgorzata, Burda Janusz, Burek Oskar Andrzej, Cichocka Julia, Cyperska Sara, Dąbrowska Katarzyna, Dominiak Karolina, Geppert Michał, Głuszkiewicz Lena, Grzywacz Joanna (przeszła do innej szkoły), Guzik Kacper, Jerchewicz Mateusz, Kammer Łukasz, Kapuścińska Dominika, Kaszuba Agnieszka, Kaszubska Zofia, Kękus Ewelina, Klimaszewski Jakub, Kowalczyk Dorota, Magdzińska Laura, Seklecka Sława, Śliwicka Zuzanna

2009-04-30

2009-04-30 (12)Dzisiaj, nasza klasa wybrała się na pieszą wycieczkę wzdłuż brzegu morskiego na trasie Gdynia-Sopot. Zobaczyliśmy różne rodzaje wybrzeża oraz sposoby ochrony brzegu przed niszczycielską działalnością fal morskich.
[Zobacz więcej w albumie…]

Zajęcia z ekologii -projekt plakatu „Chroń Środowisko”. [Zdjęcia w albumie…]

Nasz album …

Nasze lekcje
__________________________________________________________________________________________________

Archiwum – 3b (wychowawca – Małgorzata Formela

Bistuła Małgorzata
Burda Janusz
Burek Oskar Andrzej
Cichocka Julia
Cyperska Sara
Dąbrowska Katarzyna
Dominiak Karolina
Geppert Michał
Głuszkiewicz Lena
Grzywacz Joanna
Guzik Kacper
Jerchewicz Mateusz
Kammer Łukasz
Kapuścińska Dominika
Kaszuba Agnieszka
Kaszubska Zofia
Kękus Ewelina
Klimaszewski Jakub
Kowalczyk Dorota
Magdzińska Laura
Seklecka Sława
Śliwicka Zuzanna
  • 15 marca 2008

Wyróżnienie dla Kasi Cichockiej w Konkursie Recytatorskim – czytaj więcej….

  • Uczniowie naszej klasy w ramach realizacji projektu „Skarby Ziemi” uczestniczyli w zajęciach warsztatowych w pracowni jubilerskiej Mariusza i Danuty Gliwińskich w Sopocie. Dzięki uprzejmości właścicieli pracowni i pracowników, dzieci zapoznały się z obróką bursztynu i jego właściwościami, uczyły się w jaki sposób przygotowuje się srebro do wykonania biżuterii. Poznały specyfikę zawodu jubilera, uczestniczyły w zajęciach praktycznych. Zobacz zdjęcia w albumie……
Album 3b