Archiwum klasy a. Rocznik 99.

Wychowawca – Katarzyna Szczecina, klasa 4a

Kontakt: wychowawca@sp9.nets.pl

Lista dzieci:
1. Bober Aleksander, 2. Filipiuk Zuzanna,Lucyna, 3. Grześkowiak Antoni Jakub, 4. Kełpińska Julia,Zofia, 5. Kozłowska Nikola Klaudia, 6. Kubicka Marta,Katarzyna, 7.Lach Magdalena, 8. Matuszewska Natalia,Ewa, 9.Pikor Maciej,Krzysztof, 10.Plata Bartosz, Janusz, 11.Stobiecki Adam,Aleksander, 12. Suryn Stanisław,Tomasz, 13.Szczygielska Sandra,Klaudia, 14. Trznadel Sara, 15.Wnuk Maciej,Piotr

Aktualności klasy na stronie http://www.klasa.sp9.nets.pl

Znajdziecie tam:

Ważne informacje dla uczniów ……

Ważne informacje dla rodziców ………

Regulaminy konkursów szkolnych i międzyszkolnych….

Relacje uczniów z przebiegu realizacji programu “Spacerkiem po Sopocie” i innych sobotnich  wyjść……

Aktualna, bogata galeria zdjęć z życia klasy…
20 listopada 2009 Bowling w Klubie „U7” w Gdyni

:-D Wychowawca – Katarzyna Sierszyńsk, klasa 3a


3a (5)

Uczniowie:

Bober Aleksander, Filipiuk Zuzanna Lucyna, Gendera Damian Sebastian, Grześkowiak Antoni, Kamiński Daniel Dawid, Kełpińska Julia Zofia, Kozłowska Nikola, Kubicka Marta Katarzyna, Lach Izabela Magdalena, Matuszewska Natalia Ewa, Pikor Maciej Krzysztof, Plata Bartosz Janusz, Stańczewski Jędrzej Jan, Stobiecki Adam Aleksander, Suryn Stanisław Tomasz, Szczygielska Sandra Klaudia, Trznadel Sara, Wnuk Maciej Piotr

♥ Apel wielkanocny

Nasz album …

3a (6) Zobacz więcej

:-D Archiwum 2a

Wychowawca Katarzyna Sierszyńska
Uczniowie:
Bober Aleksander, Filipiuk Zuzanna Lucyna, Kamiński Daniel Dawid, Kełpińska Julia Zofia, Kozłowska Nikola, Kubicka Marta Katarzyna, Lach Izabela Magdalena, Matuszewska Natalia Ewa, Pikor Maciej Krzysztof, Plata Bartosz Janusz, Stańczewski Jędrzej Jan, Stobiecki Adam Aleksander, Suryn Stanisław Tomasz, Szczygielska Sandra Klaudia, Trznadel Sara, Wnuk Maciej Piotr, Zakrzewska Natalia Magdalena


  • 2008-06-12

Wycieczka do Szymbarku. Zobacz zdjęcia w albumie…

Album 2a