Archiwum klasy a, rocznik 98

Klasa 5a, wychowawca Małgorzata Karnowska

Uczniowie:

1. Aleksandrow Dominik Axel 2. Bisikierski Jakub Tomasz 3. Chilińska Klaudia Daria 4. Denysiuk Zuzanna Ewa 5. Dybek Marcin Jakub 6. Faliński Krystian Piotr 7. Glinkowska Alicja Weronika 8. Jagiełło Wojciech Władysław 9. Kasprowicz Natalia Regina 10. Kusy Emilia Karolina 11. Lepak Kamila Krystyna 12. Majchrzak Rafał 13. Mokwińska Natalia Katarzyna 14. Myszewski Artur 15. Nowińska Małgorzata Anna 16. Nurek Bartosz Mateusz 17. Osieczko Jacek Jerzy 18. Pawlak Mateusz Bartosz 19. Rozmus Paulina Natalia 20. Skąpska Dominika Dorota 21. Suryn Mikołaj Grzegorz 22. Tokarska Krystyna 23. Walkusz Klaudia Maria 24. Wita Marcel Łukasz

😀 Archiwum 4a

Wychowawca: Małgorzata Karnowska

Uczniowie:

Aleksandrow Dominik, Bisikierski Jakub, Chilińska Klaudia, Denysiuk Zuzanna, Dybek Marcin, Faliński Krystian, Glinkowska Alicja, Jagiełło Wojciech, Kasprowicz Natalia, Kusy Emilia, Lepak Kamila, Majchrzak Rafał, Mokwińska Natalia, Myszewski Artur, Nowińska Małgorzata, Nurek Bartosz, Osieczko Jacek, Pawlak Mateusz, Rozmus Paulina, Różalski Damian Wojciech, Skąpska Dominika
Suryn Mikołaj, Tokarska Krystyna, Walkusz Klaudia, Wita Marcel

2009-05-29 (34)Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego

😎 12 marca 2009

Klasa IV a w ramach edukacji regionalnej i ekologicznej odwiedziła Muzeum Miasta Sopotu. Uczniowie zwiedzili nie tylko aktualną wystawę „Sopot w prywatnych kolekcjach”, gdzie mogli obejrzeć dokumenty, pocztówki, zdjęcia należące do prywatnych kolekcjonerów, ale również dowidzieli się, kto był pierwszym właścicielem willi i jak wyglądały pokoje mieszkalne z przełomu XIX/XX wieku. [Zdjęcia w albumie …]

😀 28 stycznia 2009

W środę, tj. 28 stycznia 2009, mieliśmy lekcję powtórzeniową „Wszystko o Piastach i Jagiellonach”. Każda grupa miała do wykonania plakat o jednym, omówionym wcześniej królu oraz do przedstawienia scenkę związaną z plakatem. Wszystkie grupy wywiązały się z zadania w 100%! Nie tylko mieliśmy chrzest Mieszka I, ale i koronację Bolesława Chrobrego, założenie Akademii Krakowskiej, bitwę pod Grunwaldem, sprowadzenie „włoszczyzny” przez Bonę oraz (!) odkrycie teorii heliocentrycznej przez Kopernika….