W piątek 22. maja 4c wybrała się do Aquaparku w Redzie.
Były zjeżdżalnie, pontony, mnóstwo śmiechu i jeszcze więcej dobrej zabawy!
To był dzień pełen wodnych atrakcji i niezapomnianych wspomnień.