Zawieszenie nauki w szkole

Przed nam trudny czas, który będzie jednocześnie egzaminem naszej solidarności, odpowiedzialności i troski o siebie nawzajem. Zawieszamy naukę w szkole, ale dzisiaj, podczas specjalnej Rady Pedagogicznej ustaliliśmy wspólnie system przekazywania informacji i wiadomości dla uczniów. Z pewnością już pierwsze maile dotarły do rodziców. Apelujemy o systematyczne zaglądanie w Librusa, bo nauczyciele będą na bieżąco realizować materiał i przekazywać codziennie scenariusze lekcji. Nie obędzie się bez zadań domowych, bo nie mamy ferii, a jedynie specyficzną sytuację, która wymusiła na nas nauczanie domowe. Przy okazji przypominamy o pozostaniu w domu i unikaniu dużych skupisk. Bądźmy rozważni i mądrzy we wszystkich swoich działaniach i nie popadajmy w skrajności. Przede wszystkim stosujmy się do wszelkich wytycznych i dbajmy o siebie nawzajem! Bądźcie zdrowi i uważajcie na siebie!