Towarzyski Międzyszkolny Turniej w Mini Piłkę Siatkową Dziewcząt i Chłopców 3

28 kwietnia 2017 w naszej szkole odbył się Towarzyski Międzyszkolny Turniej w Mini Piłkę Siatkową Dziewcząt i Chłopców 3. Gościliśmy zawodników z SP1 i Sp8. Rywalizowało sześć drużyn dziewcząt (w tym trzy z naszej szkoły) i pięć chłopców (w tym dwie z naszej szkoły).
I miejsce wśród dziewcząt zajęły uczennice z SP9: Ida Krzywicka, Lena Wołowska i Zosia Harhaj, II – Oliwia Grębla, Ola Badoń i Weronika Walewska a III – dziewczynki z SP1.
Wśród chłopców I miejsce zajęli też uczniowie z SP9: Kacper Nurek, Oliwier Gacki i Mikołaj Wiszniewski, II – SP1 a III – SP8.
Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim zawodnikom dziękujemy za wspaniałą sportową rywalizację.
Dziękujemy Panu Markowi Rostkowi za współpracę i pomoc w przeprowadzeniu naszego turnieju.