Sukcesy

MISTRZOSTWA SOPOTU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W 4-BOJU LA

III miejsce w Mistrzostwach Sopotu szkól podst. chłopców w 4-boju LA.
Skład: Maciej Zientarski, Bartosz Zambrzycki, Oliwier Żukowski, Oliwier Gacki, Kacper Nurek.
Osobne gratulacje dla Kacpra Nurka, który zdobył tytuł najlepszego zawodnika LA.

MISTRZOSTWA SOPOTU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W 4-BOJU LA dziewcząt

TOWARZYSKI MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ W MINI PIŁKĘ SIATKOWĄ

Gościliśmy zawodników z SP1 i SP8. Rywalizowało sześć drużyn dziewcząt (w tym trzy z naszej szkoły) i pięć chłopców (w tym dwie z naszej szkoły).
I miejsce wśród dziewcząt zajęły uczennice z SP9: Ida Krzywicka, Lena Wołowska i Zosia Harhaj, II miejsce – Oliwia Grębla, Ola Badoń i Weronika Walewska a III – dziewczynki z SP1.
Wśród chłopców I miejsce zajęli też uczniowie z SP9: Kacper Nurek, Oliwier Gacki i Mikołaj Wiszniewski, II – SP1 a III – SP8.

MISTRZOSTWA SOPOTU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH CHŁOPCÓW W MINI PIŁKĘ NOŻNĄ

Nasza reprezentacja zajęła III miejsce.

Kacper Nurek, Oliwier Gacki, Kuba Klonowski, Oliwier Żukowski, Mikołaj Szablewski, Łukasz Pawlik, Mikołaj Wiszniewski, Mateusz Przychodzień, Kuba Pniewski

MISTRZOSTWA SOPOTU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT W MINI PIŁKĘ NOŻNĄ

Nasza reprezentacja zajęła I miejsce.

Oliwia Grębla, Zosia Harhaj ,Sonia Sabura, Ida Krzywicka, Laura Nowak, Małgosia Rymarowicz, Sara Simeone, Agnieszka Witkowska i Ola Radomska

KONKURS ORTOGRAFICZNY ORTOGRAFIK

Nasi uczniowie zdobyli:
I miejsce – Tymon Kowalski, klasa III a
II miejsce – Hania Słowińska ,klasa III c
III miejsce – Emilka Paprocka, klasa III b
IV miejsce – Aniela Strzedzińska, klasa III a
V miejsce – Tomasz Przesmycki, klasa III a
Serdeczne gratulacje z zachowania tak wysokiej czujności ortograficznej!!!!

W miejskim konkursie Jantarek – czytanie ze zrozumieniem dla klas II,
IV miejsce zajęła Karolina Dembek z klasy II a

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO PRAWDZIWIE CZYNIĆ MIŁOSIERDZIE

I miejsce – Alicja Tryniszewska, kl. 3d
II miejsce – Marysia Piworowicz, kl. 2b oraz Jędrek Hoffmann, kl. 3d
III miejsce – Bartek Górski, kl. 2a oraz Zosia Piworowicz, kl. 2b

wyróżnienia: Kinga Apati, 3d, Oliwia Klinkosz, 3d, Tomek Przesmycki, 3a, Emilka Paprocka, 3b, Alicja Kujałowicz, 3b

Do dalszego etapu zakwalifikowane zostały 3 prace, które zajęły I i II miejsce.

WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO- KANGUR

Wynik bardzo dobry : Maciej Prorok, Iga Własów

Wyróżnienia: Adam Apati, Maurycy Czarnecki, Ksawery Kosiorek, Ida Krzywicka, Kacper Nurek, Paulina Wiśniewska, Jakub Pniewsk

WYNIKI KONKURSU EKO – PLANETA

W Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym w kategorii uczniów klas V-VI bardzo dobry wynik uzyskała Oliwia Filbrandt klasa VI a, a w kategorii klas III-IV – Iwo Gruszecki klasa III a.

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY BURSZTYNEK

Laureatem Szkolnego Konkursu Ortograficznego \”Bursztynek\” został Mariusz Weisbrodt, ucz. z kl. II d.

Ponadto wyróżnieni zostali następujący uczniowie:
Karolina Dembek z kl. II a
Natalia Miotk z kl. II a
Łucja Własów z kl. II b
Mateusz Pacześniak z kl. II c
Anna Przesmycka z kl. II c

RACHMISTRZ

Grzesiu Zieliński z klasy II a zajął II miejsca w konkursie matematycznym – Rachmistrz 2017 – etap miejski.

KONKURS BEZPIECZEŃSTWO RUCHU DROGOWEGO

Nasi uczniowie zdobyli III miejsce w powiatowym konkursie BRD: .Ida Krzywicka, 2.Laura Nowak, 3.Maurycy Czarnecki, 4.Kacper Nurek

MISTRZOSTWA SOPOTU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W MINI PIŁKĘ NOŻNĄ

Zajęli III miejsce:

Oliwier Gacki 6c, Kacper Nurek 6c, Kuba Klonowski 6c, ,Mateusz Przychodzień 6b, Mikołaj Szablewski 4b, Łukasz Pawlik 6c, Oliwier Żukowski (bramkarz)5c, Kuba Pniewski (bramkarz)6b, Mikołaj Wiszniewski 6c

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY MUSZELKA 2017

Maciej Prorok – I miejsce wśród uczniów klas 5
Iga Własów – III miejsce wśród uczniów klas 6
Kacper Nurek uzyskał tytuł finalisty.

WYRÓŻNIENIA W KONKURSIE WIEDZY O TPK

Zuzannę Marszewską klasa 5 a i Igę Własów klasa 6 a, wyróżnieniach w konkursie wiedzy o ochronie zwierząt Trójmiejskigo Parku Krajobrazowego.
To już tradycja ( od 10 lat), że nasi uczniowie biorą udział w tym konkursie i to z sukcesami, tym bardziej, że rywalizują z uczniami gimnazjum.

MISTRZOSTWA SOPOTU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TAG RUGBY

Nasza reprezentacja zdobyła tytuł Mistrza Sopotu!

Skład reprezentacji: Wiszniewski Mikołaj, Szablewski Mikołaj, Kaczorowska Ines, Zambrzycki Bartosz, Padyjasek Łukasz, Gacki Oliwier, Krzywicka Ida, Nurek Kacper, Żukowski Oliwier/

SUKCES W VII WOJEWÓDZKIM KONKURSIE MATEMATYKA Z PRZYRODĄ

Nasi uczniowie zajęli II miejsce.

1. Zuzanna Marszewska Va
2. Natalia Konopka Va
3. Maciej Prorok Vb

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY OLIMPUSEK – sesja zimowa

W tej sesji na szczególe wyróżnienie zapracował Ksawery Kosiorek-Sobolewski z klasy 2A, który pierwszy raz wziął udział w Olimpusku – test zintegrowany i zajął 1 miejsce w Polsce!

34 WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI POEZJI POLSKIEJ – ELIMINACJE MIEJSKIE

W kategorii klas 1 – 3:

II miejsce zdobył -Tomasz Przesmycki – klasa 3a, Ignacy Ruciński – klasa 3c otrzymał wyróżnienie.

Dziewczęta z klas szóstych Oliwia Filbrandt i Lena Wołowska uzyskały dyplomy uczestnictwa.

KONKURS RECYTATORSKI POEZJI POLSKIEJ DLA KLAS 1-3

We wtorek 28.02.2017r w czasie eliminacji szkolnych Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej wyłoniono dwóch uczniów, którzy będą reprezentowali szkołę w eliminacjach miejskich w Młodzieżowym Domu Kultury w Sopocie w dniu 30 marca 2017r. o godz. 9.30. Są to:

1 miejsce – Tomasz Przesmycki – klasa 3a
1 miejsce – Ignacy Ruciński – klasa 3c

Przyznano tez drugie miejsce i wyróżnienia.
2 miejsce – Maja Niemczyk – klasa 2c

Wyróżnienia:
Lena Mówińska – klasa 1a
Maja Marszewska – klasa 1b
Inga Hake – klasa 2a
Natalia Miotk – klasa 2a

WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO MAT

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie:
KACPER NUREK

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie:
ZUZANNA MARSZEWSKA
PAULINA WIŚNIEWSKA
MACIEJ PROROK
IGA WŁASÓW
MAURYCY CZARNECKI
IDA KRZYWICKA

Zajęte miejsce w województwie:

KLASA 3:
HANNA SŁOWIŃSKA miejsce: 17
IGNACY RUCIŃSKI miejsce: 27
FILIP GURDAK miejsce: 31
FRANCISZEK SZEWCZYK miejsce: 61
TOMASZ PRZESMYCKI miejsce: 64
MARCEL KLUCZYŃSKI miejsce: 64
ANIELA STRZEDZIŃSKA miejsce: 86

KLASA 4:
MIŁOSZ ŁYTKOWSKI miejsce: 12
ADAM APATI miejsce: 15
DAMIAN LITTWIN miejsce: 30
MIKOŁAJ SZABLEWSKI miejsce: 34
MACIEK ZIENTARSKI miejsce: 55
PAWEŁ HABINA miejsce: 60
KAJA RZESKA miejsce: 61

KLASA 5:
ZUZANNA MARSZEWSKA miejsce: 9
PAULINA WIŚNIEWSKA miejsce: 9
MACIEJ PROROK miejsce: 11
MALWINA MODELSKA miejsce: 23
NINA GNIAŹ miejsce: 29
NIKODEM CHMIELEWSKI miejsce: 32
SZYMON GRALA miejsce: 42
HONORATA MAGDA miejsce: 44

KLASA 6:
KACPER NUREK miejsce: 4
IGA WŁASÓW miejsce: 6
MAURYCY CZARNECKI miejsce: 6
IDA KRZYWICKA miejsce: 9
JAKUB PNIEWSKI miejsce: 12
KAROLA ŁYTKOWSKA miejsce: 18
ZOSIA HARHAJ miejsce: 39

LAUREACI KONKURSU „SOPOCKI MISTRZ ORTOGRAFII”

II miejsce – Maciej Prorok – SP 9, Wyróżnienia – Karola Łytkowska – SP 9

Gratulacje!

FINALIŚCI WOJEWÓDZKIEGO KURATORYJNEGO KONKURSU Z JĘZYKA POLSKIEGO

13.03.2017 Uczennica kl. 6a -Iga Własów znalazła się w gronie finalistów Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego. Serdecznie gratulujemy!

FINALIŚCI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU KURATORYJNEGO Z MATEMATYKI

Gratulujemy uzyskania tytułu finalisty Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Matematyki:
Idze Własów z klasy 6a, Kubie Pniewskiemu z klasy 6b, Maurycemu Czarneckiemu z klasy 6c, Idzie Krzywickiej z klasy 6c
Gratulujemy życząc dalszych sukcesów!

Lista finalistów dostępna na stronie Zespołu Szkół Katolickich w Gdyni