Spotkania z przyrodą bez wychodzenia z domu!

Taką dostałam informację. Brzmi ciekawie. Może warto skorzystać z tej propozycji. Zapraszam.

Poniżej zamieszczam tekst informujący:

Cześć,

mamy nadzieję, że Ty i Twoi bliscy jesteście zdrowi i bezpieczni w tym trudnym czasie. My niemniej pracujemy z domów i ograniczamy do minimum wyjścia, co polecamy wszystkim.

Żeby jednak czas izolacji uczynić milszym, ale i ciekawym, mam dla Ciebie propozycję. Organizujemy serię darmowych webinarów, czyli wykładów internetowych w tematach przyrodniczych i klimatycznych. Poprowadzą je specjaliści – przyrodnicy, ekolodzy i naukowcy. Czy byłoby to dla Ciebie interesujące? Jeśli tak, zapisz się na listę, podając swoje imię i swój e-mail, a my już niebawem poinformujemy Cię o konkretach.

Spędźmy ten czas razem i bardzo pozytywnie!

Życzę Ci dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie,
Radek Ślusarczy