Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Moi kochani

Czas wakacji i odpoczynku powoli się kończy. Za kilka dni ponownie się spotkamy, by zacząć naszą fascynującą przygodę. Przed nami nowe wyzwania, znajomości, przyjaźnie. Będziemy rozwijać swoje pasje i realizować cele naukowe, sportowe, osobiste i artystyczne. Pogłębiać naszą wiedzę o rzeczach, które już znamy ale i wyruszymy w świat nowych zagadnień pod okiem życzliwych i doświadczonych nauczycieli naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy 1 września 2021 r.

Klasy VI – VIII na godz. 9.00.

Klasy II – V na godz. 10.00

Klasy I na godz. 11.00 Rozpoczęcie na sali gimnastycznej. Ze względu na pandemię, prosimy, by w uroczystości brał udział tylko jeden opiekun dziecka.

Pozostałe klasy mają spotkanie na patio szkoły, później przejście do sal, w których wychowawcy przekażą podręczniki, plan lekcji itp.