Podsumowanie pracy uczniów

Dzisiaj w naszej szkole na 3.i 4. godzinie lekcyjnej odbyły się apele podsumowujące pracę uczniów w I semestrze. Jesteśmy pod wrażeniem wysokich wyników jakie udało się Wam wypracować w tym półroczu. Mamy się czym pochwalić, więc zamierzamy przedstawić kilka istotnych faktów, które napawają nas dumą.
Czy wiecie, że jest w naszej szkole klasa, która osiągnęła średnią ocen 5,2 na semestr?
A czy wiecie, że aż 53% uczniów klas 4-8 osiągnęła średnią gwarantująca im „czerwony pasek” (powyżej 4,75)?
Nie uwierzycie, ale aż 24 uczniów z klas 4-8 ma średnią powyżej 5,6! Najwyższa średnia w naszej szkole to 5,91! Dowodem Waszego zaangażowania w naukę i efektywnej pracy było wręczenie przez Panią Dyrektor Małgorzatę Gładysiewicz 19-tu stypendiów naukowych i 5-ciu stypendiów sportowych. To piękne podsumowanie półrocznej pracy. Wszystkim gratulujemy wspaniałych wyników, a za tych, którzy byli blisko „paska”, trzymamy kciuki i wierzymy, że w przyszłym semestrze dołożycie wszelkich starań,by osiągnąć sukces! Pamiętajcie! Wystarczy odrobina chęci, motywacji, systematyczności i … efekt murowany! ✏️