Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Dzisiaj nadeszła długo wyczekiwana przez nas chwila. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Cieszymy się, że mogliśmy Was zobaczyć po wakacyjnej przerwie. Wypoczęci, uśmiechnięci uczniowie klas 4-8 oraz ich rodzice już o godzinie 9:00 przywitani zostali przez Panią Dyrektor na szkolnym patio. Następnie udali się do klas, by zapoznać się z planem lekcji i uścisnąć dłoń wychowawcy 🙂 Nasi milusińscy z klas 1-3 witali rok szkolny na miejskiej inauguracji o godzinie 11:00. Naszą uroczystość zaszczycili swoją obecnością włodarze miasta, radni, przedstawiciele związków zawodowych i dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół. Pan Jacek Karnowski Prezydent Miasta Sopotu skierował ciepłe słowa do najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają drogę edukacji. Życzył im powodzenia i podkreślił jednocześnie, że uczniowie sopockich szkół, w tym także naszej, osiągają wysokie wyniki. Jest to z pewnością składowa ich talentu, pracy, ale również zaangażowania nauczycieli, którzy szczególnie teraz oczekują wsparcia i współpracy. Po krótkim programie artystycznym uczniowie wraz z wychowawcami podążyli w stronę swoich sal, by kontynuować uroczystości inauguracyjne. Mamy nadzieję, że dla wszystkich naszych uczniów będzie to dobry rok! Życzymy Wam wytrwałości, zaangażowania, kreatywności i otwartości na siebie nawzajem. Nauczycielom życzymy pasji, cierpliwości i mnóstwa ciekawych pomysłów na lekcje! 🙂