Nauczyciele

Dyrektor szkoły
  • mgr Małgorzata Gładysiewicz
Wicedyrektor szkoły
  • mgr Barbara Priebe
Nauczanie wczesnoszkolne
  • mgr Barbara Stanulewicz, Wychowawstwo 1a
  • mgr Marzena Dąbrowska (w zastępstwie za mgr Małgorzatę Formellę na rok szkolny 2017/18), Wychowawstwo 1b
  • mgr Alicja Orłowska, Wychowawstwo 2a
  • mgr Janina Klasa , Wychowawstwo 2b
  • mgr Bogumiła Kalwarczyk, Wychowawstwo 3a
  • mgr Justyna Bogacka, Wychowawstwo 3b
  • mgr Katarzyna Sierszyńska, Wychowawstwo 3c
  • mgr Bożena Kacprzyk, Wychowawstwo 3d
Język polski
  • mgr Anna Michalska, Wychowawstwo 6c
  • mgr Katarzyna Organista, Wychowawstwo 4a
  • mgr Kamila Posobkiewicz
  • mgr Magdalena Mrówczyńska – Rubaszewska

Język angielski

  • mgr Iwona Koroluk, Wychowawstwo 7c
  • mgr Katarzyna Gołębiowska
  • mgr Aleksandra Rafflewska
  • mgr Aleksandra Matuszczak
Język niemiecki
  • mgr Ewa Grużewska
  • mgr Joanna Dąbrowska
Matematyka
  • mgr Małgorzata Karnowska, Wychowawstwo 7a
  • mgr Karolina Jankowska, Wychowawstwo 5a
  • mgr Małgorzata Gładysiewicz
  • mgr Barbara Priebe
  • mgr Emilia Nowakowska
Historia
  • mgr Bożena Sawicz, Wychowawstwo 7b
Przyroda
  • mgr Małgorzata Sokołowska Wychowawstwo 6a
  • mgr Anna Gilis, Wychowawstwa 4d
Biologia
  • mgr Małgorzata Sokołowska
Geografia
  • mgr Aleksandra Rafflewska
Fizyka
  • mgr Edyta Jaskólska
Chemia
  • mgr Izabela Czyżewska
Zajęcia komputerowe

Informatyka

  • mgr Michał Suchcicki, Wychowawstwo 5b
Zajęcia techniczne

Technika

Muzyka

  • mgr Katarzyna Tamulis
Wychowanie fizyczne
  • mgr Barbara Omieczyńska, Wychowawstwo 4b
  • mgr Grażyna Koniarek
  • mgr Barbara Książek, Wychowawstwo 4c
  • mgr Michał Suchcicki
Plastyka
  • mgr Magdalena Janiszewska, Wychowawstwo 6b
Religia
  • ks. Jakub Kasprzyk
  • ks. Krzysztof Konkol
  • dr Katarzyna Najman
Pedagog
  • mgr Barbara Osińska
Biblioteka
  • mgr Jolanta Ratyńska
Świetlica
  • mgr Katarzyna Szczecina
  • mgr Beata Gołębiewska
  • mgr Ewa Kwiatkowska
  • mgr Renata Pikul
  • mgr Anna Gilis
Etyka
  • dr Katarzyna Najman
Wychowanie do życia w rodzinie
  • mgr Barbara Osińska
Doradztwo zawodowe
  • mgr Anna Gilis
Terapia
  • mgr Katarzyna Kazubowska – Kałużna
  • mgr Katarzyna Zdanowicz
Logopedia
  • mgr Beata Gołębiewska
  • mgr Anna Michalska
  • mgr Jolanta Rybińska