Nauczyciel na medal

Z ogromną radością śpieszę poinformować Was, o wielkim sukcesie naszej nauczycielki. Pani Marzenka Dąbrowska jest wychowawczynią klasy 2B. Zdobyła ona I miejsce w kategorii nauczycieli klas I-III w Ogólnopolskim Plebiscycie Edukacyjnym „Nauczyciel na Medal” organizowanym przez lokalne dzienniki. Pani Marzenka, jest nauczycielem od ponad 30 lat i wychowała już nie jedno pokolenie młodych sopocian. Skromna, nie afiszująca się ze swoją codzienną pracą, od lat cieszy się ogromną sympatią uczniów i rodziców naszej szkoły. Ogromne doświadczenie podpiera wrodzonym optymizmem, uśmiechem i pogodą ducha. Całą naszą społeczność cieszy ten sukces i serdecznie gratulujemy! Przed nią jeszcze finałowa gala w Sali Wielkiej na Zamku Królewskim w Warszawie, a tymczasem podsyłamy do poczytania wywiad i zdjęcia z publikacji w Dzienniku Bałtyckim.