Mini koszykówka

14 lutego 2017 r. nasi uczniowie brali udział w Mistrzostwach Sopotu Szkół Podstawowych w mini koszykówkę dziewcząt i chłopów. Do rozgrywek zgłosiło się 5 reprezentacji dziewcząt i 5 reprezentacji chłopców. Grano systemem „każdy z każdym”. Zwycięscy otrzymali statuetki a pozostali dyplomy.

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta: Oliwia Grębla, Weronika Walewska, Oliwia Filbrandt, Iga Własów, Julia Jankowska, Lena Rokita, Zofia Harhaj, Ida Krzywicka, Agnieszka Witkowska, Laura Nowak, Sara Simeone, Agnieszka Radomska

Chłopcy: Oliwier Gacki, Kacper Nurek,Kuba Klonowski, Kuba Wiszowaty, Mikołaj Wiszniewski, Oliwier Żukowski, Marek Sadkowski, Natan Franus, Bartek Zambrzycki, Maks Wojciechowski.

Dziewczęta zdobyły tytuł wicemistrza Sopotu. Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów. [zobacz zdjęcia]