MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ LEGO – KONKURS

Czy wiecie, że dzisiaj obchodzimy międzynarodowe święto klocków LEGO? Z pewnością fanów kultowych klocków nie brakuje zarówno wśród uczniów, jak i rodziców, a może i dziadków. Ta prosta czynność, jaką jest układanie klocków, pobudza kreatywność i wyobraźnię. Każdy może wymyślać swoje własne budowle i tworzyć nawet bardzo skomplikowane konstrukcje.
Budując według określonego wzoru, uczymy się z kolei cierpliwości, trenujemy koncentrację i rozwiązujemy problemy, a także rozwijamy wyobraźnię przestrzenną. Zabawa klockami to doskonała rozrywka dla osób w każdym wieku, pozwalająca na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Korzyści, jakie oferuje nam tak prosta i niepozorna zabawka i układanie klocków, są wprost nieocenione.
Dlatego może czas najwyższy odejść od komputera i sięgnąć do swoich zasobów LEGO.

Ogłaszamy szybki konkurs. Stwórzcie przez weekend ciekawe konstrukcje ze swoich zbiorów klocków LEGO. Zróbcie zdjęcie Waszych dzieł, konstrukcji i kreatywnych budowli. Jesteśmy pewni, że w tej materii zaskoczycie nas jeszcze bardziej, niż dotychczas. Wiemy, że klocki LEGO kojarzą się z chłopakami, ale doskonale wiemy, że dziewczyny też mają w tym temacie wiele do powiedzenia.
Wasze zdjęcia możecie wysłać na trzy sposoby: 1) w wiadomości Messenger na stronie FB szkoły, 2) pod adres: salma@o2.pl, 3) w wiadomości w LIBRUSIE do p. Małgorzaty Pietruszewskiej-Fulary.
Czekamy na Wasze zdjęcia do 4. lutego br., a rodziców i dziadków zapraszamy do wspólnej zabawy!