Samorząd Uczniowski …

Dzień wiosny z Samorządem Uczniowskim 

W pierwszym dniu wiosny przygotowaliśmy dla koleżanek i kolegów z klas starszych ciekawe i urozmaicone zadania .Były konkurencje w pałaszowaniu owoców i kisielu z zamkniętymi oczami, grupowe układanie wiersza o wiośnie, malowanie plakatów, wiosenne kalambury, sportowe rozgrywki w siatkówkę i koszykówkę – uczniowie kontra nauczyciele. I  film . „Podróż do wnętrza Ziemi” oparty na  powieści Juliusza Verne . Było wesoło i czas szybko nam minął przy dobrej zabawie. Tylko dlaczego ciągle pada śnieg pytamy !!! 

Szkolne Andrzejki

We wtorek 27 listopada odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla kl. IV-VI. Zabawę przygotowali i przeprowadzili uczniowie z III LO wraz z opiekunem SU naszej szkoły.
Były tradycyjne wróżby andrzejkowe, konkursy taneczne i wokalne. Na koniec dyskoteki każdy uczestnik zabawy otrzymał słodką niespodziankę. Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Dary dla Schroniska w Sopocie

Dnia 20 XI 2012, grupa uczniów z klas VI wraz z opiekunem samorządu i panią E. Franus, mamą ucznia z klasy pierwszej, przekazała pracownikom sopockiego schroniska zebrane dary dla bezdomnych psów i kotów. W tym roku zebraliśmy 30 kg karmy, koce, ręczniki, kołdry i zabawki dla naszych czworonożnych przyjaciół.
Dziękujemy Wszystkim Rodzicom i uczniom za okazane serce i włączenie się w naszą kolejną akcję charytatywną.

no images were found


 

heartAkcja charytatywna dla Polaków mieszkających na Białorusi.

Rusza zbiórka darów dla Polaków mieszkających na Białorusi. Akcja charytatywna, której  inicjatorem  jest Urząd Miasta Sopotu trwać będzie do 20 XI  2012 roku.
Wszystkich chętnych, którzy chcieliby pomóc Polakom na Białorusi informujmy, iż zbieramy żywność z długim terminem przydatności do spożycia
oraz  przybory szkolne. Dary składamy  w bibliotece szkolnej, codziennie od 7.30 – 14.30


Archiwum 2011/2012: