Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Pierwszego września 2022 r. zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny. O godzinie 9:00 jako pierwsi spotkali się na szkolnym patio uczniowie klas I-III, a w rozpoczęciu wziął udział Pan Jacek Karnowski Prezydent Miasta Sopotu.

W sposób szczególnie serdeczny powitaliśmy uczniów klas pierwszych, którzy dołączyli do społeczności „Dziewiątki”. Wierzymy, że czas spędzony w murach naszej szkoły będzie dla Was czasem radosnym, pełnym twórczego działania, budowania trwałych relacji rówieśniczych, odkrywania swoich talentów i zdobywania wiedzy.

W drugiej turze, o godzinie 11:00, rok szkolny w naszej szkole powitały klasy 4-8. Miło było zobaczyć Wasze uśmiechnięte twarze. Mamy nadzieję, że wypoczęliście i zregenerowaliście swoje siły. Ta energia będzie szczególnie potrzebna tegorocznym ósmoklasistom, którym już teraz życzymy wytrwałości, systematyczności i ogromnej dawki motywacji.

Będziemy Was wspierać, motywować i tworzyć tę szkolną przygodę. Wasi nauczyciele.