Erasmus

Pod koniec listopada gościliśmy w murach naszej szkoły partnerskie delegacje nauczycieli pracujących w ramach projektu Ad-Dicted to Education (Erasmus+). Z wielką radością przywitaliśmy ekipy z Hiszpanii, Chorwacji, Rumunii, Grecji i Włoch. Projekt jest wyjątkowy pod wieloma względami. Przede wszystkim dlatego, że dotyczy tak ważnego w dzisiejszych czasach problemu konsumpcjonizmu i wpływu reklam na życie młodego człowieka. Poza tym spotykają się w nim kraje o zupełnie innej kulturze i mentalności. Wierzymy jednak, że wspólne cele i wartości doprowadzą nas do ciekawych rozwiązań i pomysłów. Intensywne warsztaty, zwiedzanie szkoły, prace projektowe dają zielone do wzmożonych działań i aktywizowania uczniów. Przed nami nie lada wyzwanie, ale z grupą kreatywnych, otwartych i pozytywnie nastawionych nauczycieli, chętnych uczniów i zaangażowanych rodziców, wiemy, że możemy zrobić wszystko! Dziękujemy wszystkim, którzy nawet w najmniejszym stopniu wsparli nasze erasmusowe działania. To dla nas ważne, bo wiele przed nami! Pozdrawiamy naszych przyjaciół z zagranicy i wszystkich tych, którzy mocno nam kibicują!

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, buty i na zewnątrz