Drużynowe Biegi Przełajowe

Gratulacje dla uczestników igrzysk dzieci i młodzieży w biegach przełajowych za zajęcie punktowanych miejsc w zawodach międzyszkolnych:

Drużynie chłopców rocznik 2007 i młodsi, za zajęcie II miejsca. Skład drużyny: Brzyski Igor 4d, Łytkowski Miłosz 5b, Zientarski Maciek 5a, Ruciński Ignacy 4c, Zientarski Wojciech 4d.

Drużynie dziewcząt 2005 – 2006, za zajęcie III miejsca. Skład drużyny: Magda Honorata 6a, Własów Iga 7a, Kaczorowska Ines 6a, Marszewska Zuzia 6a, Kozłowska Zuzia 6a

Drużynie chłopców za zajęcie III miejsca. Skład drużyny: Mikołaj Marek 6b, Leżuchowski Jan 6b, Kołodziej Mateusz 6b, Bakowicz Artur 6b, Groth Kuba 5b

Drużynie dziewcząt 2002r. – 2004r. za zajęcie III miejsca. Skład drużyny: Kuplicka Dobrochna 7b, Krauze Natalia 7b, Radomska Agnieszka 7b, Janiec Nadia 7b, Harhaj Zosia 7b

Drużynie chłopców 2002-2004 za zajęcie III miejsca. Skład drużyny: Gacki Oliwier 7c, Nurek Kacper 7c, Malicki Kacper 7b, Klonowski Kuba 7c, Sas Dominik 6c.

Gratuluję wszystkim dzieciom, które brały udział w piątkowych zawodach i życzę dalszych sukcesów:)